bob bishob

bob bishob

About me

درهای ورودی زره ​​پوش برای خانه ها - خانه خود را با درب زره پوش ایمن کنید
چه در شهر باشید و چه در حومه شهر، باید از خانه خود در برابر سرقت محافظت کنید. درب ضد سرقت ترک چرا خانه خود را با درب زره پوش ایمن کنید؟ این مسئله قبل از هر چیز امنیتی است. اگرچه یک خانه دارای چندین ورودی است ، اما هدف اصلی سارقین هنوز درب ورودی اصلی است. حتی بیشتر برای خانه های خیابانی، تنها دسترسی به مسکن وآپارتمان درب ورودی می باشد. (درب ضدسرقت آسپودر)نحوه ایمن سازی درهای حیاط
از آنجا که درب حیاط وسعت زیادی از شیشه دارد ، تصور می شود که آنها در برابر نفوذ بیشتر آسیب پذیر هستند.
واقعیت این است که بعید است یک سارق پنجره بزرگی را بشکند زیرا سر و صدا توجه را به خود جلب می کند و یک دزد نمی خواهد خطرات خود را بر روی تکه های شیشه بریده باشد.
آسیب پذیرترین قسمت خانه شما و ساده ترین راه برای ورود ، درهای جلو و عقب و پنجره های شما هستند.
اکثر درهای پاسیو دارای سیستم چند قفل هستند و می توانند پیچ ​​و مهره هایی را در بالا و پایین برای امنیت بیشتر نصب کنند. درها نیز از شیشه های سفت و سخت ساخته شده اند که حتی یک کیسه پانچ 200 پوندی نمی تواند آن را از بین ببرد.
اگر می خواهید درهای حیاط خود را با اقدامات اضافی ایمن کنید ، می توانید میله های مخصوصی را انتخاب کنید که در مسیرها می لغزند تا از باز شدن درب در مسیرها جلوگیری شود.
هنگام خرید درب حیاط جدید ، به دنبال نوارهای امنیتی ضد بالابر باشید که مانع از بلند شدن درب از ریل می شود.

ما با طیف وسیعی از درهای ورودی برای خانه ی شما در پروژه امنیت ، پشتیبانی می کنیم. درب ورودی شما نه تنها شما را ایمن می کند درب ضد سرقت ایرانی، بلکه از لحاظ صوتی و حرارتی شما را ایمن می کند.
درب ورودی باید کاملاً متناسب با خانه شما باشد و باید از نظر فنی بی عیب و نقص باشد در عین حال زیبایی منزل شما را نیز منعکس کند. زیبا و پر قدرت! (درب ضدسرقت آسپودر)

Activity

No current activity available.

End of Content

End of Content