tarn ansari

tarn ansari

About me

کاشت مو در کرج

اکثر مردم روزانه حدود 100 تار مو از پوست سر خود از دست می دهند. در حالی که برخی افراد هم هستند به فکر رشد موها و رویش مجدد موهای خود فکر میکنند، عده ای به دلیل سن ، تغییرات ژنتیکی ، هورمونی ، اختلالات پزشکی ، رژیم غذایی نامناسب ، عوارض جانبی درمان های دارویی مانند شیمی درمانی یا استرس و غیره موهای خود را از دست میدهند میتونن از کاشت مو  در مرکز آناهید بیوتی که مرکز کاشت مو در کرج می باشد اقدام نمایند

داروهایی از جمله ماینوکسیدیل (روگین) و فیناستراید (پروپشیا) ، جراحی کاشت مو و لیزر درمانی همگی گزینه هایی برای توقف و احتمالاً برگشت ریزش مو هستند

کلاه لیزری برای ریزش مو چیست؟

دستگاه های لیزری رشد مجدد مو در اشکال و اندازه های مختلفی از جمله کلاه ، کلاه ایمنی ، کلاه ، شانه و سربند وجود دارد. لیزر درمانی سطح پایین (LLLT) در بیشتر کلاه های لیزری رشد مو برای تحریک پوست سر و فولیکول های مو استفاده می شود. لیزر درمانی سطح پایین از لیزرهای با قدرت کمتر استفاده می کند که فوتون هایی را آزاد می کند که وارد پوست سر می شوند و فولیکول های مو را هدف قرار می دهند. نور ساطع شده در منطقه قرمز یا مادون قرمز است. بر اساس گزارش DermNet NZ ، فوتون های لیزرهای سطح پایین می توانند تولید آدنوزین تری فسفات (ATP) را در سلول های فولیکول تقویت کرده و باعث رشد و متابولیسم مو شوند. به گفته انجمن مو ، نور لیزر همچنین می تواند با تقویت جریان خون و انتقال مواد مغذی به سلول ها انرژی دهد.

نظریه
فرضیه درمان ریزش مو با لیزر مبتنی بر این نظریه است که درمان با لیزر با دوز پایین می تواند گردش خون را فعال کرده و فولیکول های مو را برای رشد مجدد مو تحریک کند.

وقتی صحبت از تجهیزات رشد مجدد موهای لیزری می شود ، ثبات و صبر مهم است. قبل از اینکه متوجه بازسازی مو شوید ، ممکن است لازم باشد از کلاه موی لیزری برای چند ماه استفاده کنید. بهتر است درمان را به طور منظم برای بهترین نتیجه تکرار کنید. به گفته متخصصان ترمیم مو ، کلاه های لیزری می توانند به طور موثر ریزش مو را در افرادی که با مراحل اولیه نازک شدن و ریزش مو روبرو هستند ، درمان کرده و به تاخیر بیاندازند. هیچ درمانی نمی تواند به طور کامل از ریزش مو جلوگیری کند ، به ویژه وقتی که ناشی از وراثت باشد. با این حال ، وقتی از کلاه های لیزری و سایر تکنیک های ترمیم مو بدون جراحی به درستی و به طور منظم استفاده شود ، می تواند به کاهش مشکل ریزش مو کمک کند. بر اساس مطالعه ای که در سال 2019 انجام شد ، کلاه یا کلاه ایمنی لیزری جدید می تواند حجم موها را افزایش داده و نقاط طاس را در مردان و زنان مبتلا به آلوپسی آندروژنیک پوشش دهد. 

منتظر نمانید! همین حالا از مرکز کاشت مو در کرج  آنهاید بیوتی کمک بگیرید

ریزش سریع مو می تواند نشانه یک مشکل اساسی جدی تر باشد که باید درمان شود. هرچه زودتر به مشکلات ریزش مو بپردازید ، به احتمال زیاد از آسیب دائمی جلوگیری می کنید. در صورت مشاهده علائم ریزش ناگهانی مو ، همین حالا با مرکز آناهید بیوتی در کرج تماس بگیرید . تیم ما می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام درمان یا ترکیب درمانی برای شما بهتر است. متخصصان ما در مرکز کاشت مو در کرج می توانند نوع خاصی از ریزش مویی را که شما با آن روبرو هستید علت اصلی آن را تشخیص دهند. آنها سپس درمان مناسب و تغییر شیوه زندگی را برای اطمینان از داشتن موهای سالم توصیه می کنند.

Activity

No current activity available.

End of Content

End of Content