backlinka backlinka

backlinka backlinka

About me

پست کردن مهمان یک استراتژی موثر برای دریافت بک لینک است، اما گاهی اوقات جلب توجه شما می تواند کار دشواری باشد. بسیاری از وب‌سایت‌ها هر هفته با ده‌ها یا صدها درخواست غرق می‌شوند، به این معنی که زمان بررسی هر درخواست را ندارند. ایجاد ارتباطات در صنعت شما می تواند به جلب توجه بیشتر شما کمک کند.

حتی نیازی نیست که یک رابطه حرفه ای باشد. «اگر یک دوست قدیمی از دانشگاه دارید که اتفاقاً برای یک شرکت بسیار معروف کار می‌کند،» تماس بگیرید و ببینید آیا آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا با سردبیر شرکتشان در مورد پیشرفت خود چت کنید یا خیر. نکته مهم این است که این یک معامله پشتیبان برای بک لینک نیست. این یک مقدمه است، بنابراین شما یک شانس واقعی برای متقاعد کردن این شرکت دارید که می توانید در ازای یک بک لینک چیزی ارزشمند ارائه دهید.

اگر هیچ ارتباط صنعتی ندارید، همین الان شروع به ایجاد آنها کنید. یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار این است که با سایر افراد در صنعت خود معاشرت کنید. شما می توانید این کار را انجام دهید:

خرید بک لینک و تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک پیام شخصی با درخواست اتصال خود برای شروع کار به آنها ارسال کنید.
گروه‌های صنعتی را در لینکدین بیابید و شروع به برقراری ارتباط یا همکاری سرد کنید

Activity

No current activity available.

End of Content

End of Content